KSO Ağaç Ürünleri ve Mobilya İmalatı Komiteleri, KOÜ Teknopark’ı ve KOÜ Teknoloji Transfer Ofisi’nin Hizmetlerini Tanıdı

Kocaeli Sanayi Odası’nın 6. Meslek Komitesi (Ağaç ve Ağaç Ürünleri Sanayi Grubu) ve 26. Meslek Komitesi (Mobilya İmalatı Sanayi Grubu), Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı’nı ziyaret etti. Komite Üyelerinin katıldıkları program öğlen yemeği ile başladı ve KOÜ Teknopark Genel Müdürü Sadık Semizoğlu, Kocaeli Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticaret Odası Temsilcisi Yusuf Koçak, Kocaeli Teknopark Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Sanayi Odası Meclis Üyesi Kadir Decdeli, Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Yöneticisi Mehlika Kocabaş ve H Elektronik Firması Sahibi Alpay Onbaşı’nın konuşma ve sunumlarıyla sürdü.

 

KOÜ Teknopark Genel Müdürü Sadık SEMİZOĞLU ve Kocaeli Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticaret Odası Temsilcisi Yusuf Koçak ve Kocaeli Teknopark Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocaeli Sanayi Odası Meclis Üyesi Kadir Decdeli konuşmalarında, Teknopark’ın hizmetleri, önemi ve Teknopark ile yapılabilecek işbirliklerinden bahsederlerken, Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Yöneticisi Mehlika Kocabaş, Teknoloji Transfer Ofisi ile ilgili bir tanıtım yaptı ve Ofisimizin, firmalara sunduğu proje hizmetlerinden bahsetti.

 

Programda Komite Üyeleri, Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı ve Teknoloji Transfer Ofisi’nden alabilecekleri hizmetler konusunda bilgi aldı, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Write a Reply or Comment